Hakkımızda

 

EFOR, 1977 yılında Beyoğlu’nda tekstil sektörüne başlangıç yapmış ve zamanla erkek hazır giyim modasının öncüleri arasında yerini almıştır. İstikrarlı pazarlama stratejisinin ilk satış noktasını 1980 yılında Aksaray’da açmıştır. Aynı yıl büyüyen hedefler ve artan talepler doğrultusunda Osmanbey’e , bugünde yönetim faaliyetlerini Sürdürdüğü Osmanbey’deki merkez binasından 2011 Mart ayı itibari ile E-5 karayolu üzerinde Mecidiyeköy – Topkapı güzerhadında Okmeydanı’ndaki merkez binasına taşınmıştır.

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli hizmet ve ürün düşük maliyetlerle rekabetçi pazara sunmanın, saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğu vizyonu ile tekstil sektöründe yükselişine devam etmiştir. İletişim ve eğitime dayalı alt yapısıyla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan EFOR, modanın ve alışverişin önemli merkezlerinde perakende satış noktalarını belirlemiş Türkiye ve dünyada mağazalar zincirini oluşturmuştur. Dünya modasını Türk çizgileriyle birleştiren EFOR modern, trend ve özgür giyim stilini, Eylül 2003 tarihinde New York’da açtığı showroomla Amerika pazarına tanıtmıştır. Birçok eyalette, Macy’s, Bloomingdales gibi önemli ‘departman mağazalarında ve Amerika’nın önde gelen butiklerinde beğeniyle satılmıştır. Artan talepler üzerine,2008 yılında New York’ta açtığı kendi Konsept Mağazasıyla tüm koleksiyonunu tüketicilerin pazarına sunmuştur.

İstanbul’un önemli AVM’lerinde yer alan EFOR, büyüttüğü Anadolu ağına 2010 Eylül ayında Sanko Park AVM ‘de açtığı yeni mağazasıyla Gaziantep şehrini de eklemiştir.

Nisan 2011′de Adana Optimum ve Haziran 2011′de Antalya Terracity’de yer alan EFOR yatırımlarına hızla devam etmektedir.